Casa De Praia Majorlandia
Deze gesitueerde in Majorlândia Casa De Praia Majorlândia is gesitueerd op 6 minuten lopen van Praia de Majorlândia en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Gasten het strand van Canoa Quebrada 4 km verder vinden en het centrum van Majorlândia binnen 10 minuten te voet bereiken. Cascavel ligt op 79 km van dit vakantiehuis, terwijl het Praia de Quixaba strand op 10 rijminuten verderop is.
Casa De Praia Majorlandia heeft uitzicht over het zwembad en een terras.
Self-catering faciliteiten omvatten een complete keuken met een koelkast en keukengerei. Gasten kunnen dineren in Restaurante Mestre Eudes, gelegen op slechts 1 km afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Majorlandia1,1 km
- Canoa Quebrada3,7 km
- Simbolo da Lua e a Estrela4 km
- Praia de Majorlândia1,3 km
- Igreja Sao Pedro4 km
- Recicrianca2,5 km
- Red Cliffs4 km
- Eco Aldeia Flecha da Mata1,8 km
- de Pôr-do-Sol-duin4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Dix Sept Rosado Mossoro89 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa De Praia Majorlandia?
Gasten van Casa De Praia Majorlandia kunnen hun auto parkeren op een privéparkeerplaats. - ❓
Hoeveel kost het om Casa De Praia Majorlandia te boeken?
De gemiddelde prijs van één nacht in Casa De Praia Majorlandia is $77. Neem voor meer specifieke informatie contact op met de accommodatie. - ❓
Is er een keuken in Casa De Praia Majorlandia?
Casa De Praia Majorlandia beschikt over een complete keuken met een koelkast en keukengerei. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa De Praia Majorlandia?
Gasten die in Casa De Praia Majorlandia verblijven, kunnen gemakkelijk Praia de Majorlândia en het Praia de Quixaba strand bereiken, die respectievelijk op 6 minuten lopen van de accommodatie en op 3 km afstand liggen.